KONST / Litografier / Färglitografi 14665413
nr 1466 5413
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, numrerad 285/300. Färglitografi, bildmått: 36x43, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:07:54
100 kr
200 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund